Pompy ciepła - Jusik Poznań

Szukasz sposobu na ekonomiczne ogrzewanie w Twoim domu? Zastanawiasz się nad instalacją pompy ciepła? Wybierz Jusik Instalacje i skorzystaj z fachowego wsparcia przy wyborze urządzeń i ich montażu.
Mamy doświadczenie, wiedzę i pasję do tego, co robimy.

Niektóre instalacje są jak pierwsze wrażenie – robi się je tylko raz. Pewnych rzeczy nie da się poprawić. Na szczęście po nas nie trzeba.
Pompy-ciepła-Poznań
 
 

Pompa ciepła – wydajne i ekonomiczne ogrzewanie w Twoim domu

Pompa ciepła to ekologiczne ogrzewanie Twojego domu, które pomoże Ci zminimalizować koszty ogrzewania. Jest to urządzenie wykorzystujące zasoby naturalne, które znajdują się w środowisku, takie jak ciepło wód gruntowych czy powietrza. Dzięki odpowiedniej konstrukcji potrafią one wykorzystać to ciepło do zasilania instalacji grzewczej w domu.

Idealne do ogrzewania podłogowego pompy ciepła

Pompy ciepła to tzw. systemy ogrzewania niskotemperaturowego, które idealnie się nadają do współpracy z podłogówka. Ogrzewanie podłogowe to bowiem jeden z lepszych systemów ogrzewania domu, który działa wykorzystując zasadę promieniowania, a do jego skutecznego działania wystarczy, że temperatura wody w instalacji będzie miała ok. 26-27°C.

Pompy ciepła – najlepsze do domów energooszczędnych

Jeśli chcesz mieć dom energooszczędny i dbasz choć trochę o środowisko naturalne, to bez wątpienia powinieneś pomyśleć o ogrzewaniu domu w ten sposób. To najnowocześniejsze i najbardziej ekologiczne rozwiązanie, które pomoże Ci zadbać o środowisko i znacząco zmniejszy wydatki związane na ogrzewanie w sezonie grzewczym.

Najlepsze do przygotowania ciepłej wody użytkowej - Powietrzne pompy ciepła Poznań

Powietrzne pompy ciepła są zaliczane do najbardziej efektywnych i ekologicznych systemów przygotowywania ciepłej wody użytkowej. Ciepło pozyskiwane jest z powietrza, co sprawia, że oprócz ekologicznego charakteru tego rozwiązania, możliwe jest również pozyskanie odpowiedniego dofinansowania na jego instalację.

Dlaczego warto wybrać powietrzną pompę ciepła?

Powietrzna pompa ciepła jest doskonałym uzupełnieniem nadrzędnego systemu grzewczego. Jej uniwersalność sprawia, że możliwe jest połączenie jej działania z istniejącą instalacją solarną lub kotłem grzewczym. Instalacja powietrznej pompy ciepła pozwala na zapewnienie ciepłej wody dla 4-5 osobowej rodziny. Zasobnik, w który wyposażona jest pompa, w zależności od wybranego modelu może pomieścić nawet 200l wody. Wysoka klasa efektywności energetycznej A+ oraz zastosowane nowoczesnej technologii pozwalają na roczną oszczędność nawet do 1500zł - w porównaniu z użytkowaniem klasycznego ogrzewacza z grzałką elektryczną.

Kolejnym argumentem za instalacją i montażem jest fakt, że jej ubocznym efektem jest możliwość lekkiego chłodzenia pomieszczenia. Pobierane powietrze jest przetwarzane do podgrzania wody, a następnie - mocno schłodzone — wyrzutnią wypuszczane na zewnątrz. Montaż odpowiedniej instalacji umożliwia skierowanie wypuszczanego powietrza do pomieszczeń budynku i uzyskanie chłodzącego efektu.

Powietrzne pompy ciepła - Poznań i okolice

Wykonujemy montaż powietrznej pompy ciepła na terenie Poznania i okolic. Dzięki dużemu doświadczeniu i wiedzy jesteśmy w stanie skutecznie doradzić klientom w kwestii wyboru odpowiedniego sprzętu. Podpowiadamy skuteczne rozwiązania, które przynoszą niskie koszty eksploatacyjne i pozwalają na uniknięcie wielu awarii. Jeśli chcesz, byśmy zamontowali w Twoim domu powietrzną pompę ciepła, to skontaktuj się z nami. Poznań i jego okolice są obszarem, na którym działamy.Wybór doświadczonej firmy to gwarancja bezawaryjnej pracy pompy ciepła. Dzięki firmie Jusik Instalacje otrzymasz fachową usługę i bezproblemowe działanie. Uchronimy Cię przed kosztownymi i problematycznymi poprawkami, które zdarzają się firmom bez doświadczenia, wiedzy i sprzętu.Powietrzna pompa ciepła - zalety

Cena i koszty za montaż oraz instalację

Powietrzna pompa ciepła charakteryzuje się bezinwazyjnym montażem, nie wymaga bowiem żadnej ingerencji w grunt na Państwa działce. Dodatkowo cena montażu jest znacznie tańsza i mniej kłopotliwa w porównaniu do klasycznej pompy gruntowej.

Pompa ciepła to ekonomiczne rozwiązanie

Nie tylko sam montaż pompy ciepła jest tańszy. Wysoka klasa efektywności energetycznej na poziomie A+ i zastosowana nowoczesna technologia pozwalają na oszczędności i niski pobór energii.

Powietrzna pompa ciepła to bezawaryjność

Mniejsza ilość elementów w systemie (w porównaniu do klasycznych pomp gruntowych) sprawia, że powietrzna pompa ciepła jest mniej podatna na awarie w dłuższej perspektywie czasu.


Chcesz ekonomiczną i bezawaryjną powietrzną pompę ciepła?

Poznaj koszty za montaż i instalację - Jusik Poznań. Zapraszam do kontaktu!