kotłownia - Suchy Las ul. Chabrowa
Kompleksowy montaż instalacji ul. Chabrowa
11 lutego 2018
Szamotuły - przyłącza wody
Szamotuły – kompleksowa obsługa
22 kwietnia 2020

Ogrzewanie podłogowe Dopiewiec

rozdzielacz do podłogowki

Instalacja ogrzewania podłogowego zrealizowana tym razem w Dopiewcu

INSTALACJA C.O. - rury i kształtki firmy TECEFLEX , prowadzone w izolacji Termoflex , kocioł firmy Junkers kondensacyjny Cerapur Smart, sterowanie pogodowe poprzez sterownik CW 400 , który zarządza modułami MM100.

Układ ogrzewania podzielony został na dwa obwody za pośrednictwem sprzęgło - rozdzielacza autorskiego pomysłu, który pozwala na poprawną pracę obwodu grzejnikowego oraz obwodu ogrzewania podłogowego , które to obwody zasilane są poprzez pompy firmy Wilo z płynną regulacją obrotów. Ogrzewanie podłogowe wyposażone jest w zawór elektroniczny trójdrogowy mieszający , co pozwala na dokładne ustawienie temperatury czynnika grzewczego (wody) w układzie. Ogrzewanie podłogowe wyposażone jest również w rozdzielacz z rotometrami oraz wkładkami zaworowymi , za pośrednictwem którego każde pomieszczenie posiada własne obwody , dzięki czemu możemy wysterować dowolną temperaturę dla każdego z pomieszczeń . Rury Wavin rozłożone na macie systemowej firmy KOTAR , która pokryta jest warstwą refleksyjną pp.

INSTALACJA grzejnikowa firmy TERMOTEKNIK, wyposażone w głowice termostatyczne, które umożliwiaja ustawienie temperatury według własnych potrzeb. INSTALACJA WOD-KAN

Instalacja wody ciepłej, zimnej i cyrkulacji wykonana została z rur i kształtek TECEFLEX w izolacji Termoflex Zasobnik Galmet 300 l, wyposażony w wężownicę 24 kw , instalacja cyrkulacji działa poprzez zamontowaną pompę cwu firmy WILO. WKŁAD KOMINOWY KWASOODPORNY FIRMY KRZYSPOL.

Instalacja kanalizacyjna wykonana z rur i kształtek firmy Kaczmarek Malewo , część kanalizacji została podwieszona pod stropem i wykonana w systemie niskoszumowym firmy Sanplast .

W ramach zadania, firma nasza załatwiła wszelkie formalności związane z uzyskaniem pozwolenia na budowę wewnętrznej instalacji gazowej włącznie z wykonaniem projektu i przyłączyła budynek do gazociągu . Jednym słowem, klient złożył tylko stosowne podpisy na przygotowanych przez nas dokumentach , na końcu otrzymał komplet dokumentów, który złożył w gazowni i podpisał umowę .